DESEO

Prosta kontrola wielu funkcjonalności

Funkcjonalność
© Split Level Loft Belgium - Jelle Vandecasteele

Roomcontroller – kontrola wszystkich funkcjonalności

Deseo, czyli sensor z wyświetlaczem, będzie głównie wykorzystywany w dużych przestrzeniach Twojego domu. Może to być na przykład salon połączony z jadalnią, tarasem bądź antresolą. Dzięki wyświetlaczowi masz dostęp do wielu funkcji, którymi nawigujesz za pomocą bardzo prostego menu. Część z nich nie jest używana często, więc nie jest do nich potrzebny natychmiastowy dostęp.

Nie tylko włącznik – Deseo jako termostat

Wbudowany we włącznik termoregulator zamienia Deseo w prosty w użyciu i designerski termostat, za pomocą którego nie tylko z łatwością ustawisz odpowiednią temperaturę w domu, ale będziesz sterować wszystkimi innymi funkcjami, dostępnymi w pomieszczeniu. Poszczególne obwody oświetleniowe, rolety, klimatyzacja, światła LED – wszystko pod Twoją kontrolą.

deseo
Basalte - sensor KNX Deseo - sterowanie muzyką

Muzyka pod kontrolą

Masz w swoim domu system multiroom? Z użyciem Deseo sterowanie muzyką staje się proste i niezwykle przyjemne. Dzięki wyświetlaczowi bez problemu wybierzesz odpowiedni odtwarzacz, ulubioną playlistę bądź stację radiową oraz ustawisz głośność.

Wygodny i designerski panel sterujący

Deseo możesz również wykorzystać w pomieszczeniach z mniejszą ilością funkcji, w których ważne jest sterowanie muzyką i temperaturą. Na przykład w swoim pokoju gier bądź w saunie możesz mieć dostęp do ustawień oświetlenia, LED, muzyki i temperatury oraz oczywiście do scen.

Tak jak każdy sensor Basalte, Deseo również posiada funkcję multitouch. Dotykając powierzchnię włącznika całą dłonią załączysz lub wyłączysz najczęściej wykorzystywaną funkcję. W przypadku sauny może to być np. włącz/wyłącz wszystko.

© Villa S - Bjarnhoff Denmark

Kliknij strzałkę powyżej, by wrócić do góry i obejrzeć galerię przykładowych wykończeń oraz poznać parametry techniczne Deseo

Przykładowe wykończenia

szkło / biały

szkło / czarny

skóra / biały

skóra / czarny

mosiądz

nikiel

fer forgé

brąz

aluminium / satynowa biel

aluminium / czarny

aluminium / ciemnoszary

aluminium

Parametry techniczne
liczba paneli dotykowych
4 zużycie prądu
1W
wyświetlacz 1.7” wyświetlacz OLED wymiary 80mm x 80mm x 8mm
interfejs KNX ze zintegrowanym BCU puszka instalacyjna
standard europejski puszki ze śrubami 60mm
multi-touch tak certyfikaty CE
czujnik temperatury
zintegrowany elektronika deseo KNX / 300-02
termoregulator zintegrowany
zasilanie
 zasilacz KNX + zasilanie pomocnicze 15-30V DC

Poznaj inne produkty

Linia rozwiązań Basalte stanowi pełną filozofię sterowania inteligentnym domem, w której każde urządzenie stanowi jej ważny element. Sprawdź inne produkty Basalte i przekonaj się jak prosto i pięknie możesz sterować swoim domem.

Basalte - sensor KNX Sentido
Dotykowy włącznikSentido
Basalte - ramka Eve - iPad
Ramka do iPadaEve

Spodobały Ci się produkty Basalte?

0