TWÓJ DOM

TWOJA MUZYKA

 


Wszystko gra

Odtwarzaj muzykę gdziekolwiek zechcesz - cały dom jest do Twojej dyspozycji i pod Twoją kontrolą. Domowy koncert we wszystkich pomieszczeniach czy delikatne dźwięki przy porannej kawie? Twój wybór.


Nieograniczony dostęp

Z systemem multiroom zyskujesz dostęp do muzyki z wielu źródeł. Wystarczy jedno dotknięcie, aby włączyć utwory z serwisów streamingowych (Spotify, Tidal, Deezer, Airplay), gramofonu, telewizora.


Za jednym dotknięciem

Muzyka i światło? To idzie w parze! Połącz muzykę ze scenami oświetleniowymi - w zależności od Twojego nastroju. Steruj za pomocą jednego dotknięcia włącznika lub telefonu, nie ruszając się z łóżka.


Muzyko, graj!

Vivaldi o poranku, Metallica podczas lunchu? Niech muzyka pojawia się wtedy, gdy jej potrzebujesz. Stwórz harmonogram i pozwól niektórym rzeczom dziać się automatycznie.

Poczuj moc!

Nad Twoimi doznaniami muzycznymi czuwa niezastąpiona ekipa techniczna: serwer muzyczny Core S4 i wzmacniacze.

 


Basalte Core S4

To serce całego systemu. Odpowiada nie tylko za muzykę, ale czuwa też nad Twoim komfortem w domu, kontrolując m.in. temperaturę, oświetlenie, nasłonecznienie pomieszczeń.

Odoo • Image and Text

Cały dom

Dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu widokowi aplikacji Basalte Home, zyskujesz dostęp do wszystkich pomieszczeń. Sprawdź, gdzie w danym momencie gra muzyka i zarządzaj nią.

Odoo • Image and Text

Każde pomieszczenie

Steruj muzyką w każdym pomieszczeniu za pomocą Basalte Home. Wybieraj źródła i zarządzaj muzyką w całym domu. Wszystkie opcje są w zasięgu jednego dotyku.  

Odoo • Image and Text

I jeszcze więcej

Każdy z użytkowników może zarządzać muzyką w przypisanych mu pomieszczeniach. Niektórzy mają kontrolę nad całym domem, inni  rządzą tylko w swoim małym królestwie.

Odoo • Image and Text

Wzmacniacze

Uważamy, że w kwestii muzyki w domu nie warto iść na kompromisy. Warto jednak dostosować system do swoich potrzeb. Dzięki szerokiej gamie wzmacniaczy Basalte, Twój multiroom będzie szyty na miarę Twojego domu.

Odoo • Image and Text

Dobre wsparcie

Dzięki zróżnicowanej mocy (od 50W mono do 450W stereo), nasze wzmacniacze stanowią niezawodne wsparcie dla Twoich głośników.

Idealne połączenie

Krystaliczny dźwięk i niepowtarzalny, ponadczasowy design. Włącz muzykę w pięknej oprawie głośników Aalto. 

Jednostki wejścia-wyjścia

Poznaj resztę ekipy

Asano A4

4 strefy

A4 pozwala na podłączenie zewnętrznych amplitunerów do systemu Asano. Dołącz swój ulubiony wzmacniacz do systemu multiroom i steruj muzyką za pomocą aplikacji Basalte Home.


Asano N3

3 źródła

Ten niewielkich rozmiarów moduł (tylko  15,7 x 3 x 8,8 cm)  ma dużą moc! Dzięki N3 połączysz z multiroomem Asano swój telewizor oraz dwa inne dowolne źródła.

Odoo • Image and Text

Twój uniwersalny pilot

Pierwszy pilot od Basalte  — Miro, łączy w sobie łatwość sterowania i minimalistyczny design. Bezprzewodowe ładowanie zapewnia maksimum komfortu, a dotykowy wyświetlacz daje Ci szybki dostęp do najważniejszych funkcji.

 

Wszystko w jednym

Dzięki aplikacji mobilnej Basalte Home z łatwością sterujesz muzyką w całym domu.

Odoo • Text and Image

Powierz projekt systemu multiroom profesjonalistom

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać niezbędne wsparcie.